V sobotu 31.12.2022 se konalo v areálu letního kina pravidelné Silvestrovské promítání. Před 17. hodinou přivítali v hodinovém pásmu na plátně letního kina malé i velké diváky Bob a Bobek, Maxipes Fík, Dorotka a další večerníčkovské postavičky. Po nich pak přivítali návštěvníky silvestrovského promítání ředitel KRZM Ondřej Dostál, starostka města Jana Syrovátková a místostarosta Lukáš Holík, kteří popřáli všem pokojné prožití posledního dne v roce a v tom novém hodně štěstí, zdraví a osobních úspěchů.

Ani nízké prosincové teploty, mlha a sychravé počasí neodradily dvě desítky plavců od jejich tradičního povánočního koupání.
Otužilci si v Ostrově užili ledovou Štěpánskou koupačku. Nevadil jim ani déšť

Na závěr místo ohňostroje vystoupili členové fireshow skupiny z Vysočiny Synové bouře. Škoda, že si občané města nevzali příklad z pořadatelů a chybějící ohňostroj si vynahradili ve vlastní režii do pozdních nočních hodin.

Vánoční atmosféru v Boskovicích podtrhl Koledomat.
Lidé zpívali s harmoniem. Koledomat mohli lidé v Boskovicích najít i po sluchu

Pro zahřátí přichystali pracovníci KZMB malým divákům silvestrovský nealkoholický punč a dospělým svařák. A přesto že nebylo nijak mrazivo, šly oba nápoje na odbyt, aby si s nimi návštěvníci promítání symbolicky přiťukli a popřáli si do nového roku.

Monika Šindelková