Celkem se zúčastnilo letošního jubilejního 30. ročníku neuvěřitelných 274 účastníků. Vzhledem k tomu, že i letos byla k dispozici těm nejstatečnějším trasa celých 100km, byli jsme v napětí, jestli se najdou její pokořitelé. Na start přišli tři odvážní a opravdu zvítězili! Začnu děkovat podle věku. Nejprve veliké díky  Jirkovi Valovi.  který je pravidelným účastníkem této náročné trati . Někdy příště zkusíme spočítat, kolik jich má celkem za sebou. Druhému v pořadí, ale prvním v cíli s časem 19:25:00 děkujeme Petrovi Kratochvilovi Jako třetímu veliké díky nejmladšímu Tomášovi Zedníčkovi, který už má na svých bedrech také několik "stovkových zářezů".

Jedovnický den sokolských světel.
I v Jedovnicích uctili Památný den sokolstva

Ze sportovních výkonů ještě musíme zmínit absolvování noční trasy 50km našimi křtinskými borkyněmi Míšou a Luckou a také běžecký výkon denní trasy 50 kilometrů tandemem Petr a Vašek , kteří tuto trasu zdolali v čase 6h45min. Oceňujeme samozřejmě výkony všech účastníků na všech tratích, které volili podle svých možností a zkušeností.

Draci vzlétli na oblohu na kopci za Bučovicemi.
Užili jste si víkend v přírodě? Pošlete nám fotky ze společného pouštění draků

O víkendu jsme také začali posílat první diplomy a doufám, že se nám podaří vypsat i ty tištěné. Jakmile se budeme blížit ke konci, zveřejníme místo, kde si diplom budete moci vyzvednout. Vzhledem k systému letošní organizace prosíme o shovívavost a pokud někomu diplom nedorazí, nebo ho nenajde mezi těmi tištěnými, pošlete nám zprávu buď na facebook, nebo na mailovou adresu sokolkrtiny@seznam.cz a my vám jej připravíme.

Tým K50