Letokruhu je „otevřený“ veřejnosti stále. V tento den zde bude ovšem více živo, než obvykle. Akci zahájíme ukázkou přeskakování překážek králíků z Králičího hopu ( v 16:00 zahájení, 16:15 Králičí hop), bude následovat exhibice kroužku parkouru (v 16:45) a workoutu (v 17:00), pak se předvedou se svým tanečním vystoupením děvčata z kroužku Tanec hrou (v 17:30) a celou přehlídku ukončí se svou show kouzelník (v 17:45).

Udírna u Honzy venku u budovy a Verčina kavárna v prostorách Klubu pro mladé – V kleci nabídne pestrou škálu nápojů a dobrot. Těšit se můžete na uzené cigáro i něco sladkého, zahřát se budete moci punčem či kávou a celou budovu jistě provoní čerstvě pečené vánoční perníčky.

Na zájemce bude čekat ve tvořivých dílnách kroužku Rukodílna a Pat a Mat výroba vánočních dekorací. Dále si můžete prohlédnout výstavu prací z výtvarné soutěže „Anděl“, výrobky z kroužků keramiky a také rakety z Raketového modelářství, které jsou plně funkční. Po celou dobu slavnosti bude otevřeno vlakové modelové kolejiště. K dispozici zájemcům bude i vedoucí našich IT kroužků pro vyzkoušení si naše nové počítače. Všichni naši ochotní vedoucí rádi zodpoví všem zájemcům a zvědavcům jejich případné dotazy.

Petra Pernicová