Pondělní podnikovou soutěž ČKD, které se na podzim rozběhne bude již neuvěřitelný jubilejní 60. ročník. Tato soutěž je určena pro týmy, složené výhradně ze současných a bývalých zaměstnanců podniku ČKD Blansko.

Den otevřených dveří byl uspořádán za účelem osvěty a propagace zemědělství v naší republice.
Slunce, seno a živočišná výroba. Lidé nahlédli do kravína ve Vanovicích

Ve středu je to pak početněji obsazená okresní podniková soutěž, která se letos rozehraje již 34. ročník. Obě dvě tyto soutěže jsou určeny pro pětičlenné týmy hráčů a hráček a hrají systémem na 60 hodů sdružených, tzn. 30 hodů do plných a 30 hodů dorážky. Vítězové těchto obou soutěží mají právo reprezentovat Blansko na mistrovství České republiky neregistrovaných kuželkářů, které se koná pravidelně v měsíci květnu.

Hracím dnem pro okresní soutěž je středa, hrací časy jsou obvykle od 15,30 a 17,30 hodin. Podle počtu přihlášených družstev odehraje každé družstvo během sezony 10 až 15 utkání. Zkuste si se svými známými, kamarády nebo rodinnými příslušníky sestavit pětičlenný tým a vyzkoušet si špičkové blanenské sportoviště, porovnat své výsledky s ostatními a protáhnout své tělo. Může to být družstvo složené ze zaměstnanců firmy, z žáků a studentů škol, prostě každý, kdo se nebojí si zasportovat a pobavit se v kolektivu.

Třiadvacátý ročník Festivalu 3+1 Letovice nabídl muziku i doprovodný program v podobě výstavy a letního kina.
Festival 3+1 potěšil hiphopery. Prago Union přivedl diváky v Letovicích do varu

Přihlášky přijímá Pavel Kakáč, email kuzelkyblansko@seznam.cz do začátku září, další informace najdou zájemci na webových stránkách http://oplk. wz.cz/.

Michal Souček

Byli jste na zajímavé akci a máte z ní krásné fotografie? Napište nám o ní na blanensky@denik.cz.