Jedna z nejznámějších hudebních skupin na Blanensku slaví své 30. narozeniny. Kapela, která začala svou kariéru v roce 1993 v Night clubu hotelu Panorama, pokračovala v bavení hostů na různých místech a při různých příležitostech po celou dobu své existence.

Po prvním roce své hudební kariéry se skupina přesunula do Hotelu Skalní Mlýn. Tam pokračovala v účinkování pro hotelové hosty i veřejnost. V témže roce začala také vystupovat v nově zrekonstruovaném hotelu Lasákův Mlýn v Boskovicích.

Skupina pravidelně účinkuje na reprezentačních plesech města Blanska, Boskovic i Adamova. Proslavila se také vystoupeními na tanečních kurzech manželů Míšenských v Blansku a Boskovicích. Během třiceti let svého působení sdílela kapela pódium s řadou známých osobností, včetně bratrů Neckářů, Petry Janů, Marie Rottrové a řady dalších.

Po odchodu klávesisty Josefa Škvařila v roce 2004, z důvodu zdravotních obtíží, pokračuje kapela jako duo s Hanou a Petrem. A i nadále se těší velké oblibě u svých posluchačů. Dnes kapela vystupuje na společenských a kulturních akcích, plesech, svatbách a narozeninách jak v regionu, tak i mimo něj.

Test fyzické zdatnosti nebo pravidla na silnici. Brno hostilo soutěž MÁŠ NA TO!
Tvrdá soutěž pro středoškoláky. Škola z Boskovic bude hájit barvy jižní Moravy

Aby oslavila své kulaté výročí, zve kapela všechny své příznivce a fanoušky na oslavu, která se bude konat 4. listopadu 2023 od 17:00 v Hotelu Skalní Mlýn. Pro ty, kteří si chtějí přijít zatancovat a pobavit se, doporučuje kapela včasnou rezervaci stolu. „Přijďte se společně s námi bavit a oslavit třicet let hudebních úspěchů," zvou členové skupiny.

Hudební skupina Classic slaví. 30. narozeniny protančí v Hotelu Skalní MlýnHudební skupina Classic slaví. 30. narozeniny protančí v Hotelu Skalní MlýnZdroj: Hudební skupina Classic