Akci pořádal klub TJ Sokol Bořitov ve spolupráci se spolkem Žijeme Hrou a s ním spolupracujícími kluby (FK Kunštát, SK Moravan Svitávka, FC Olešnice). Turnaje se zúčastnily právě tyto týmy.

Josef Havel bojoval o život, dobročinná sbírka pomůže jemu a jeho rodině.
Josef Havel strávil 25 dní v umělém spánku. Kamarádi mu uspořádali sbírku

Během turnaje byla připravena kasička, do které mohli všichni dobrovolně přispět. Dobrá věc se podařila a na podporu Pepi Havla se vybrala pěkná částka 31.760,- Kč! Peníze byli dnes předány formou osobního daru a doufáme, že alespoň trochu pomohou s nejpotřebnějšími úkony, které je třeba udělat, aby měl Pepa nejlepší možné prostředí pro rehabilitaci.

Děkujeme všem, kteří sdíleli příspěvek a pomohli tak rozšířit okruh možných dárců. Děkujeme ještě jednou všem klubům a spolkům, které tento turnaj pomohly zorganizovat, jmenovitě TJ Sokol Bořitov, Žijeme Hrou, Moravan Svitávka, FK Kunštát a FC Olešnice. Děkujeme městysu Svitávka a jejímu starostovi za prostory. Děkujeme zejména všem, kteří se akce zúčastnili jako hráči a přispěli.

Monika Havlová (manželka Pepy Havla k tomu uvedla: "Ráda bych za celou rodinu a Pepu moc poděkovala všem co jste se podíleli jak na myšlence turnaj pro Pepu uspořádat tak finančně podpořit jeho léčbu. 

Jedenáctý ročník otužileckého plavání v lomu Šosůvka byl ve znamení ledu a sněhu.
Lom v Šosůvce obsadili otužilci. S úsměvem na rtech plavali mezi ledovými krami

Pepa věděl, že se turnaj koná a byl z toho moc dojatý a mám všem zúčastněným vzkázat, že maká a doufá že se jednou zase přidá mezi nás. Vše je na dobré cestě a díky skvělé péči lékařů a Pepově obrovské vůli, věřím, že jednou řekne jeho oblíbenou větu. Jsem to dal v suchým triku."

Martin Pavel