Píší vám účastníci obohacujícího zájezdu - odkud?  Přece z   "Království perníku pod hradem Kunětická hora u Pardubic." Dne  8.června 2022 se uskutečnil dobře naplánovaný i zorganizovaný zájezd invalidů z Boskovic.

Byl nejen poučný, ale i velmi záživný a zábavný. A to i proto, že většina účastníků zájezdu se dobře znala a byly to převážně aktivní, veselé a temperamentní ženy.

Na všech místech, které jsme navštivili se všem líbilo. Už samotný pohled z dálky na hrad "Kunětická hora" nám učaroval. Právě proto se zde asi natáčela Arabela. Celý pobyt na hradě byl zajímavý a poutavý. Z Pardubic je možné se také k hradu přiblížit parníkem po Labi.


Perníkovou chaloupku nám představil výborný průvodce a jako odměnu jsme dostali pochopitelně "sladký pardubický perníček" od Ježibaby. Následoval chutný oběd ve stylové restauraci.

V Hradci Králové jsme navštívili obří akvárium s prezentací zajímavých exponátů. Všude byla i možnost občerstvení a zakoupení zajímavých regionálních suvenýrů. Poslední zastávkou byla návštěva krásného parku na "Růžovém paloučku".

A kdo nám zajistil tento pěkný společný zájezd, při kterém se v autobuse sešla veselá a přátelská společnost? Byla to členka výboru invalidů, milá paní Evička Chlupová. Díky její obětavosti a nezměrné energii jsou všechny jí organizované zájezdy vždy velmi vydařené, pohodové a bezproblémové, za což jí patří veliké poděkování.

Za spokojené účastníky zájezdu    

Marie Ženatová    

Boskovice