V prvním zápase se boskovičtí střetli s obhájci titulu Doudeen Team z Bohunic. Zápas byl vyrovnaný od začátku, Boskovice nakonec koncovku zvládly lépe a uhrály cennou remízu 8:8. Díky ní naši reprezentanti poprvé v historii vyhráli největší soutěž družstev. Letošní sezóna byla pro nás skutečně skvělá, kromě této remízy jsme všechna utkání v průběhu roku vyhráli.

Největší radost z vítězství měl legendární boskovický hráč a velká opora družstva Bohumil Feruga, jelikož ten čekal na první vysněný titul dlouhých 24 let.

BOSKOVIČTÍ ODVEZLI Z MČR BRONZ A ZLATO

V sobotu 2. prosince se tři boskovičtí reprezentanti zúčastnili mistrovství České republiky v dalekém Meziboří, aby předvedli skvělé výsledky a zúročili své roční úsilí.

Vítu Vondálovi a Josefu Procházkovi, junioru, se povedl start ve skupině a postoupili do boje o medaile. V semifinále se potom utkali proti sobě. Zápas byl vyrovnaný od začátku až do konce, nakonec zvítězil Vít Vondál.

Konečné finále o zlato bylo opatrné a v některých okamžicích i dramatické, ale nakonec se z titulu mistra České republiky radoval boskovický reprezentant Vít Vondál. Bronzovou příčku ukořistil po skvělém výkonu náš reprezentant Josef Procházka junior.