Na místě přímo při nehodě zemřel jeden člověk, další muž na motorce a žena z automobilu byly těžce zraněni a převezeni do nemocnice.

„Nehoda se stala kolem šestnácté hodiny odpoledne u odbočky na Svinošice. Řidička osobního auta jedoucí od Lipůvky nedala při odbočování vlevo do obce Svinošice přednost protijedoucímu autu a dvěma motocyklům. Při střetu byla řidička, která nehodu zavinila, zraněna těžce, těžce zraněn byl řidič motocyklu, další motorkář na místě zemřel,“ přiblížil situaci okresní policejní tiskový mluvčí Miroslav Kovařík. Dvacetiletý řidič, který zemřel na místě nehody, řídil motocykl Honda CBR600F a druhý, jednadvacetiletý řidič, řídil motorku Kawasaki Ninja ZX-6R.

Na místo museli vyjet i profesionální hasiči zBlanska a dobrovolní hasiči zLipůvky. „Po nárazu jednoho zmotocyklů do auta skončil motorkář přibližně čtyřicet metrů mimo vozovku, byl na místě mrtvý. Jeho motocykl začal hořet, ,“ sdělil operační důstojník hasičů.

Silnice mezi Lipůvkou a Šebrovem zůstala až do večera uzavřená. Řidiči proto museli nehodu objíždět po staré silnici mezi Lipůvkou a Šebrovem.