Blanenští od úvodního hvizdu zaměstnávali Holeše v domácí brance. Ve druhé minutě napřáhl Pazdera a puk se po jeho střele otřel o tyč. Hosté lépe kombinovali a aktivní obranou na polovině soupeře nenechali Orlovou vyrýsovat kloudnější akci. V desáté minutě šli hosté po akci Sedláčka a Hrůzy do vedení.

Druhou branku přidal ve čtrnácté minutě po milimetrovém pasu od Mífka Ondřej Látal. V závěru první třetiny přestálo Blansko přesilovku pět na tři. Obránce Sedláček šel po faulu u hrazení předčasně pod sprchy. Ve druhé třetině čelil Holeš třiadvaceti střelám, z nichž za jeho záda proklouzla jediná. Orlová snížila osm minut před koncem, když útočník Tomášek z bezprostřední blízkosti překonal Jirkůva.

Orlová – Blansko 1:3
(0:2, 0:1, 1:0), 10. Hrůza (Sedláček), 14. Látal O. (Mífek), 29. Horáček P. (Tesař). Vyloučení: 4:6, hosté Sedláček 5 + 20 min do konce utkání. Využití: 0:0. Střely na branku: 32:42. Rozhodčí: Klapetek. Diváků: 300.
Blansko: Jirkův – Provazník, Raška, Sedláček, Laga, Beran, Strýček – Mífek, Šlapanský, Látal O. – Otoupalík, Pazdera, Hrůza – Kroupa, Horáček P., Tesař, Odehnal.