Minerva dohrávku zvládla. Porazila Brod

Boskovice – Hokejoví fanoušci, kteří přišli na stadion až v polovině čtvrtečního utkání Boskovice – Uherský Brod, již žádnou branku neviděli. Vše podstatné se totiž událo v první a na začátku druhé třetiny. Domácí Minerva porazila v dohrávce 14. kola krajské ligy Brod 3:1.

17.2.2012

Hokejisté Minervy Boskovice (v bílém) - ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Charvát

Přitom hosté měli první tutovku již ve čtvrté minutě. Šillerovo sólo v oslabení však Hrachovina zlikvidoval. První gól daly ovšem Boskovice. V 15. minutě po závaru před brankou protlačil puk za brankovou čáru Zapletal.

Na 2:0 pro Boskovice zvýšil o půlminuty později Provazník. Brod kontroval v 17. minutě v přesilovce, když se po břevno trefil Obadal. Na konečných 3:1 pro Minervu upravil v 29. minutě po pasu Prachaře Karný. Další branka v utkání nepadla, protože dvě gólové šance Brodu vytěsnil výtečnými zákroky boskovický gólman Hrachovina.

Krajská liga muži

dohrávka 14. kola

SK Minerva Boskovice – HC Uherský Brod 3:1 (2:1, 1:0, 0:0), 15. Zapletal, 16. Provazník, 29. Karný – 17. Obadal

17.2.2012 VSTUP DO DISKUSE

V pátek 18. srpna vjela u železniční stanice Olbramkostel na Znojemsku na železniční přejezd Octavia v době, kdy tudy projížděl motorový vlak. Při srážce zemřeli dva lidé, dítě ve vážném stavu transportovali záchranáři vrtulníkem do Brna.
24

Srážka auta a vlaku u Olbramkostela: dva lidé zemřeli, malá dívka bojuje o život

Dračí lodě na Křetínka Cupu. Ilustrační foto.

Křetínku o víkendu rozčeří dračí lodě

Žaloba na územní plán: za krajem stojí přes 60 obcí

Jižní Morava – Více zastánců než odpůrců mají krajské zásady územního rozvoje. Alespoň podle počtu obcí, které se připojily na stranu Jihomoravského kraje v žalobě na platnost územního plánu, kterou před měsícem podalo patnáct jihomoravských obcí přes advokátní kancelář Frank Bold.

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Fotbalisté FK Blansko chtějí zastavit rozmach Staré Říše

Blansko – Už jen dva týmy mají po dvou kolech jihomoravské divize D plný počet šesti bodů. Vedoucí Polná a sobotní soupeř Blanska, fotbalisté ze Staré Říše.

Teror v Barceloně: Lidé se bojí zajít si i pro jídlo, říká Hodoňanka

Hodonín – S nervozitou sleduje vývoj události okolo teroristických útoků ve španělské Barceloně. Čeká na zprávy, píše si se známými. Třicetiletá Monika Baldriánová z Hodonína strávila na Pyrenejském poloostrově několik let. A přestože kontakt s lidmi z oblíbené země udržuje už jen na dálku, vraždění radikálů ji nesmírně zasáhlo.