Blansko ve Velké Bíteši vyhrálo první třetinu 1:0, ale domácí třemi brankami v prostřední části otočili utkání ve svůj prospěch.

Boskovice poslední čtyři zápasy prohrály. Ve všech čtyřech utkáních také vedly. Tentokrát v Plumlově 1:0. Několik sekund před koncem první části domácí vyrovnali a v dalších třetinách rozhodli pěti góly o jasné výhře. „Ještě za stavu 3:1 jsme dvakrát nevyužili přesilovku pět na tři, pak domácí odskočili na tříbrankový rozdíl a bylo po zápase," uvedl trenér Minervy Robert Holý.

Boskovice mají problém, po šesti kolech mají pouze pět bodů a jsou desáté. Takhle si to nepředstavovaly. „Z posledních třetin máme skóre 4:13, to už není náhoda," zlobí se Holý. V neděli přijede do Boskovic další silný soupeř, třetí Uherský Brod. „Musíme se připravit a už konečně bodovat. Místo toho, abychom měli dvanáct třináct bodů, jsme někde u spodku tabulky," uvědomuje si Holý. Zápas začne v pět odpoledne. Blansko hraje také doma už v sobotu v šest večer se čtvrtým Uherským Ostrohem.

Velká Bíteš – Blansko 3:1 (0:1 3:0 0:0), Plumlov – Minerva Boskovice 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

1. Šternberk 6 5 1 32:19 16
2. Kroměříž 6 4 2 40:25 12
3. Uherský Brod 5 4 1 19:20 12
4. Uherský Ostroh 5 4 1 18:9 11
5. Velká Bíteš 5 3 2 20:15 9
6. Warrior Brno 5 3 2 24:21 9
7. Plumlov 4 3 1 28:15 8
8. Dynamiters Blansko 6 2 4 20:24 7