Blansko jelo s jedním bodem na led poslední rezervy Břeclavi. Ta zatím neuhrála ani bod. Ale hosté nezačali dobře. V první třetině prohrávali po chybách už 0:2. Postupně se ale Blansko dostávalo do zápasu a po dvou třetinách svítilo na tabuli skóre 3:3. Rozhodovala poslední část.

„Už jsme se nevrhali bezhlavě do útoku, hráli jsme trpělivěji a to se vyplatilo. Naopak domácí dělali fauly," popsal rozhodující třetinu Drahovzal. V ní se jeho svěřenci trefili třikrát a rozhodli o konečné výhře 6:4. „Břeclav vůbec nebyla tak slabá, minimálně v pohybu byli její hráči velice kvalitní," upozornil Drahovzal.

Boskovičtí chtěli z ledu Velké Bíteše body. A začali dobře. První třetinu vyhráli 1:0. Na začátku třetí třetiny vedla Minerva po rychlém gólu už 3:1. Jenže domácí srovnali a co víc, do boskovické brány jim padalo skoro všechno. Za deset minut čtyřmi brankami otočili zápas. Hosté nevyužili dvě přesilovky pět na tři. Boskovice ještě tři minuty před koncem snížily na rozdíl gólu a hrály power-play, jenže za úmyslné posunutí brány nařídil rozhodčí technický gól. Velká Bíteš tak vyhrála 6:4.

Další kolo krajské hokejové ligy se hraje už tento čtvrtek. Blansko přivítá druhou Kroměříž, Boskovice Uherský Ostroh. Oba zápasy začínají v šest večer.