VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Blanensko: okresní fotbalové soutěže

Blanensko - Přehled okresních fotbalových soutěží.

16.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografieFoto: DENÍK/Martin Andrle

II.třída – okresní přebor muži
22.kolo:
Lysice-Sloup 2:1 (2:0), Jonáš, Jonášek – Zouhar, ČK: Lepka M. – Jarůšek,Vísky-Letovice odloženo, Kořenec-Drnovice odloženo, Rudice-Vavřinec odloženo, Blansko B-Jedovnice 4:3 (1:3), Pernica 2, Nečas, Hanskut – Pokorný 2, Janda, Olomučany-Doubravice 0:2 (0:1), Kuběna Martin, Císař, Šošůvka-Boskovice B 2:1 (1:1), Kuchař, Doležel – Horák Z.
1. Blansko B 21 16 4 1 63:27 52
2. Šošůvka 21 11 5 5 50:45 38
3. Kořenec 20 12 1 7 55:43 37
4. Drnovice 20 11 3 6 52:42 36
5. Lysice 21 10 6 5 40:36 36
6. Jedovnice 21 10 3 8 62:47 33
7. Boskovice B 21 8 7 6 51:35 31
8. Doubravice 21 8 7 6 34:31 31
9. Rudice 19 7 2 10 54:49 23
10. Olomučany 21 7 2 12 33:54 23
11. Sloup 21 6 2 13 40:54 20
12. Letovice 19 5 5 9 30:44 20
13. Vísky 20 4 2 14 27:49 14
14. Vavřinec 20 2 3 15 26:61 9
III.třída muži
22.kolo:

Ráječko B-Knínice 5:2 (3:1), Wutka Michal, Láník, Slavíček, Prokop, Hebký – Korčák, Minařík,
Olešnice B-V.Opatovice odloženo, Skalice-Lipůvka 2:0 (0:0), Tenora 2, Lažany-Kunštát B 5:0 (4:0), Motyčka, Podrazil, Ondráček, Malík, vlastní,Vysočany-Vilémovice 6:0 (4:0), Beneš 3, Slouka J., Němec, Hejč T., ČK: Koníček M. (Vilém.), Kotvrdovice-Doubravice B 4:2 (3:2), Zukal P., Šenkýř J., Hloušek, Kunc – Sáňka J. st., Kristýn,Vranová-Ostrov 6:2 (4:2), Stőhr 2, Bednář, Tenora L., Jež, Štarha – Zouhar, Hudec.
1. Vysočany 21 17 3 1 78:22 54
2. V.Opatovice 20 13 5 2 54:28 44
3. Vilémovice 21 12 2 7 38:31 38
4. Lipůvka 21 9 3 9 42:38 30
5. Kunštát B 21 9 3 9 37:40 30
6. Skalice 21 8 5 8 50:48 29
7. Ráječko B 21 8 5 8 51:53 29
8. Ostrov 21 8 5 8 34:51 29
9. Vranová 21 8 4 9 49:48 28
10. Lažany 21 9 1 11 40:45 28
11. Kotvrdovice 21 5 4 12 33:46 19
12. Doubravice B 21 6 1 14 32:51 19
13. Knínice 21 4 6 11 26:52 18
14. Olešnice B 20 4 5 11 28:39 17
IV.třída muži
22.kolo:

Bořitov B-Valchov 11:1 (7:0), Vlk 4, Blažek P. 2, Včelař, Burgr, Štěpánek, Kolář L., Sýs – Přibyl R., Lomnice-Svitávka 3:0 (2:0), Rochla 2, Němec, Březová B-Lažánky 8:0 (3:0), Svoboda 2, Kubíček, Dušek, Holas, Švancara, Pandula, Štoudek, Úsobrno-Vilémovice B 10:1 (5:0), Blaha 5, Bárta P. 2, Kadlec 2, Hrouzek – Vlach M., Adamov-Benešov 7:2 (2:0), Beneš 2, Krátký L. 2, Hrazdíra, Španěl, David – Andrlík, Malina,Voděrady-Cetkovice odloženo.
1. Bořitov B 20 15 1 4 74:27 46
2. Adamov 19 12 3 4 77:26 39
3. Cetkovice 18 11 2 5 55:33 35
4. Úsobrno 19 10 4 5 66:42 34
5. Voděrady 18 10 2 6 46:30 32
6. Svitávka 20 10 2 8 41:46 32
7. Březová B 19 9 3 7 64:34 30
8. Benešov 19 8 3 8 37:41 27
9. Kořenec B 19 6 5 8 39:37 23
10. Valchov 20 5 4 11 28:55 19
11. Vilémovice B 20 5 1 14 21:87 16
12. Lomnice 20 4 3 13 34:65 15
13. Lažánky 19 3 1 15 23:82 10
OP Dorost, sk. A
17.kolo:

Sloup-Vavřinec 2:3 (1:1), Kugler, Svoboda – Březina 2, Michlíček, ČK: Přikryl Jan (V), Lipovec-Jedovnice 3:4 (1:2), Musil F., Zukal, Soukup – Slouka 2, Rybář, Gryc, ČK: Grim – Pešička, Olomučany-Ostrov 2:3 (0:0), Šafařík, Nejezchleb – Pernica 2, Bezděk, Ráječko-Adamov 3:0 (0:0), Žůrek, Hlaváček, Pokorný, Blansko B-Kotvrdovice 3:2 (1:2), Trtílek 2, Juran – Zukal, Keprt.
1. Blansko B 14 13 1 0 80:13 40
2. Adamov 15 13 1 1 75:19 40
3. Jedovnice 16 10 0 6 71:34 30
4. Ráječko 16 9 2 5 40:23 29
5. Lipovec 15 8 1 6 48:40 25
6. Vavřinec 15 8 1 6 29:37 25
7. Sloup 16 7 0 9 43:55 21
8. Ostrov 16 3 1 12 19:75 10
9. Olomučany 15 2 0 13 20:69 6
10. Kotvrdovice 16 0 1 15 11:71 1
OP Dorost, sk. B
19.kolo:

Svitávka-V.Opatovice 0:4 (0:1), Hanák 3, Ille, ČK: Chloupek L., Dyčka – Dostál, Olešnice-Černá Hora 0:4 (0:3), Apsatz P. 2, Majer, Pejcal,Vísky-Lipůvka 1:7 (0:3), Ziman – Ráček 5, Švejda, Světlík, Kořenec-Doubravice odloženo, Skalice-Voděrady odloženo.
1. Lysice 16 13 1 2 45:7 40
2. Olešnice 17 11 3 3 25:19 36
3. Č.Hora 15 10 1 4 36:12 31
4. Svitávka 17 9 3 5 43:21 30
5. Lipůvka 15 9 0 6 38:25 27
6. V.Opatovice 16 4 6 6 30:29 18
7. Kořenec 15 5 2 8 28:47 17
8. Skalice 15 4 1 10 22:44 13
9. Doubravice 15 3 3 9 21:42 12
10. Vísky 16 3 2 11 26:53 11
11. Voděrady 15 2 4 9 20:35 10
OP Žáci, sk. A
20.kolo:

Ráječko-Rájec-Jestřebí 3:0 (3:0), Kolář, Bílek, Vomočil, Jedovnice-Černá Hora 5:0 (2:0), Ondráček 2, Košťál, Navrátil, Vasiljev, Kotvrdovice-Blansko B nesehráno, Šošůvka-Lipůvka nesehráno, Rudice-Lipovec odloženo, Adamov-Vavřinec 6:1 (1:0), Schimmerle 2, Svoboda P. 2, Šmahel, vlastní – Přikryl.
21.kolo:
Ráječko-Rudice 2:2 (1:0), Jabůrek, Brázda – Vymazal D. 2, Adamov-Šošůvka 0:3 (0:2), Broušek 2, Keprt D.,Vavřinec-Kotvrdovice 0:4 (0:0), Keprt R., Sehnalová, Kunc J., Keprt D.,
Lipovec-Jedovnice 4:0 (2:0), Opatřil, Lahodný, Kučera, Pořízek, Lipůvka-Rájec-Jestřebí 2:6 (0:2), Pospíšil V., Ženatý – Janík 2, Pokorný, Sedláček, Dvořák, vlastní, Blansko B-Černá Hora 12:0 (6:0), Machorek 6, Souček P. 2, Skoupý 2, Dvořáček, Manda.
1. Lipovec 18 17 0 1 103:13 51
2. Blansko B 17 15 0 2 135:28 45
3. Adamov 19 13 1 5 71:34 40
4. Rájec 19 11 2 6 73:27 35
5. Kotvrdovice 17 11 2 4 56:24 35
6. Ráječko 19 10 2 7 48:27 32
7. Šošůvka 18 9 2 7 48:44 29
8. Rudice 16 5 3 8 43:58 18
9. Lipůvka 17 4 0 13 35:96 12
10. Č.Hora 18 4 0 14 15:92 12
11. Jedovnice 19 3 0 16 21:119 9
12. Vavřinec 19 0 0 19 10:96 0
OP Žáci, sk. B
20.kolo:

Benešov-Svitávka odloženo, Knínice-Drnovice 0:3 (0:2), Dvořáček R. 2, Kotlán J., Olešnice-V.Opatovice 2:1 (0:0), Škoda, Žíla – Műller,Vísky-Doubravice 11:0 (4:0), Abrahám 3, Pačovský 2, Páral, Marek, Hladil, Kalas, Skála, Palán, Lysice-Boskovice B 1:3 (1:3), Fišer – Dokoupil, Živný, Pavlů, Cetkovice-Voděrady odloženo.
21.kolo:
Benešov-Lysice 4:6 (0:3), nehl., Cetkovice-Vísky odloženo,Voděrady-Olešnice 7:0 (5:0), Kropáč 4, Hradský, Dvořák J., Burgr V., ČK: Dvořák J. (V), Boskovice B-Knínice 4:1 (2:1), Živný 2, Švancara, Přibyl – vlastní, Doubravice-Svitávka 1:10 (1:5), Koudelka – Hanák 3, Kamenický T. 2, Kubín J. 2, Dvořáček, Maršálek, Frehar,V.Opatovice-Drnovice 0:3 (0:2), Kotlán J. 2, Dvořáček.
1. Boskovice B 20 20 0 0 131:14 60
2. Lysice 19 15 1 3 105:26 46
3. Cetkovice 17 13 0 4 77:35 39
4. Voděrady 18 12 2 4 91:27 38
5. Vísky 19 10 2 7 76:47 32
6. Svitávka 18 10 0 8 74:47 30
7. Drnovice 19 9 1 9 62:36 28
8. V.Opatovice 19 7 1 11 57:60 22
9. Benešov 18 4 2 12 38:78 14
10. Olešnice 19 4 2 13 31:85 14
11. Knínice 19 1 1 17 13:79 4
12. Doubravice 19 1 0 18 5:226 3
OP Přípravka, sk. A
7.kolo:

Vavřinec-Rájec-Jestřebí 3:3 (1:1), Moravec R. 2, Gregor – Dovrtěl R. 2, Koumar, Kunštát-Boskovice B 4:2 (0:0), Čechová 2, Videman, Motyčka – Bránský, Procházka, Černá Hora-Boskovice A 2:8 (1:4), Řehoř 2 – Hlaváček 2, Vorlický J. 2, Tichý 2, Skácel 2, Knínice-Blansko 0:16 (0:10), Ševčík 3, Chroust 3, Prudil 2, Ganshkugh 2, Šustr 2, Feik 2, Pačovský, Přikryl.
8.kolo:
Rájec-Jestřebí-Blansko odloženo, Knínice-Boskovice A nehl., Černá Hora-Boskovice B nehl.,
Kunštát-Vavřinec odloženo.
1. Blansko 7 7 0 0 95:2 21
2. Boskovice A 7 6 0 1 34:12 18
3. Rájec-Jestřebí 7 3 2 2 22:22 11
4. Vavřinec 7 3 1 3 20:26 10
5. Knínice 7 2 3 2 15:28 9
6. Č.Hora 7 1 2 4 8:31 5
7. Kunštát 7 1 1 5 9:37 4
8. Boskovice B 7 0 1 6 8:53 1
OP Přípravka, sk. B
7.kolo:

Olomučany-Kotvrdovice odloženo, Blansko B-Vysočany 13:1 (4:1), Němec 4, Doležel 3, Souček 3, Műller 2, Bartoš – Zukal A., Jedovnice-Boskovice C 2:0 (1:0), Mlčoušek 2, Rudice-Lipovec 0:2 (0:1), Štěpaník, Mikoláš.
8.kolo:
Kotvrdovice-Lipovec nehl., Rudice-Boskovice C nehl., Jedovnice-Vysočany odloženo, Blansko B-Olomučany 11:0 (7:0), Doležel 4, Bartoš 2, Műller 2, Rek, Meluzín, Holcner.
1. Blansko B 8 8 0 0 67:6 24
2. Jedovnice 7 5 0 2 25:18 15
3. Lipovec 7 4 0 3 27:14 12
4. Vysočany 7 3 1 3 16:25 10
5. Rudice 7 3 0 4 24:17 9
6. Boskovice C 7 2 0 5 10:23 6
7. Olomučany 7 1 1 5 6:49 4
8. Kotvrdovice 6 1 0 5 8:31 3
OP Přípravka, sk. C
7.kolo:

Letovice-Ráječko 3:1 (0:1), Pečínka 2, Pokorný – Kala, Olešnice-Boskovice E 2:2 (0:0), Marek, Janíček – Vorlický L., Papoušek, Drnovice-Boskovice D 12:0 (6:0), Dostál 3, Beránek 2, Šmerda M. 2, Beneš 2, Pavel, Sedláček, Šmerda J., Svitávka-Lipůvka 8:2 (3:1), Pinkava 3, Jeřábková 3, Hanák, Bednář – Bureš, Hloušek.
8.kolo:
Ráječko-Lipůvka odloženo, Svitávka-Boskovice D odloženo, Drnovice-Boskovice E nehl.,
Olešnice-Letovice nehl.
1. Letovice 7 6 1 0 34:3 19
2. Boskovice E 7 5 1 1 45:11 16
3. Olešnice 7 4 1 2 18:16 13
4. Drnovice 7 3 1 3 23:15 10
5. Lipůvka 7 3 1 3 20:28 10
6. Svitávka 7 3 0 4 41:26 9
7. Boskovice D 7 1 0 6 8:70 3
8. Ráječko 7 0 1 6 10:30 1

Autor: Hynek Skoták

16.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Tankování ve Vyškově? Dlouhodobě nejdražší. O kartelovou dohodu nejde, říká úřad

Vznik festivalu Serial Killer, který bude první svého druhu ve střední Evropě, iniciovala nezávislá producentka a proděkanka Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění v Praze Kamila Zlatušková.

Unikát ve střední Evropě. Nový „zabijácký“ festival představí televizní seriály

Vařit můžete i pod širým nebem

Nemusíte vařit jen v domě. Můžete si pořídit kuchyň, která bude stát pod oblohou, nebo alespoň pod krytým přístřeškem na zahradě. A není to ani tak složité.

AKTUALIZOVÁNO

Oprava mostu: kolony aut zaplavily Rájec-Jestřebí, omezení potrvají až do dubna

Rájec-Jestřebí /FOTOGALERIE/ – Kolony aut a obtížné přecházení silnice trápí mnohé obyvatele Rájce-Jestřebí na Blanensku. Důvodem je už zhruba měsíc trvající oprava silničního mostu vedoucího z Rájce na Černou Horu.

AKTUALIZOVÁNO

Jihomoravští policisté převzali nový luxusní supersport. Měsíc po nehodě

Brno – Nový supersport BMW ve středu převzali jihomoravští policisté. „Budeme ho mít za stejných podmínek jako ten minulý," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Rozdíl mezi pečetidlem a razítkem? V archivu ukazují, jak se dřív úřadovalo

Blansko - Bez štemplu ani ránu aneb Úřední šiml v praxi. To je název výstavy, která je od úterý do tohoto pátku k vidění v prostorách Státního okresního archivu Blansko.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies