VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Blanensko: Výsledky okresních fotbalových soutěží

Blanensko - Aktuální výsledky z fotbalu.

12.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografieFoto: DENÍK/Martin Andrle

II. třída – Okresní přebor muži
Jedovnice-Lysice 2:3 (2:1), Janda, Pokorný – Adámek 2, Jonášek,Vavřinec-Doubravice 0:2 (0:1), Zvejška T., Sáňka J., Drnovice-Boskovice B 2:5 (0:3), Setnička Z., Haničinec M. – Marek J. 3, Janíček J., vlastní, Letovice-Šošůvka 1:2 (1:2), Hlaváček – Musil, Sehnal L., Sloup-Olomučany 1:0 (0:0), Zouhar L.,Vísky-Blansko B 1:3 (1:2), Šmeral – Pernica, Antal, Matuška, ČK: Přikryl (V), Kořenec-Rudice 2:6 (0:1), Bašný, Servus – Matuška 3, Zouhar 2, Pernica.
1. Blansko B 16 12 4 0 48:16 40
2. Jedovnice 16 9 2 5 48:32 29
3. Lysice 16 8 4 4 35:28 28
4. Kořenec 16 9 1 6 44:39 28
5. Šošůvka 16 7 5 4 41:36 26
6. Doubravice 16 6 6 4 27:27 24
7. Drnovice 16 7 3 6 37:38 24
8. Boskovice B 16 5 6 5 30:29 21
9. Rudice 16 6 1 9 45:41 19
10. Letovice 16 5 4 7 28:37 19
11. Olomučany 16 6 1 9 26:38 19
12. Sloup 16 5 1 10 30:41 16
13. Vísky 16 4 1 11 21:35 13
14. Vavřinec 16 2 3 11 19:42 9
III. třída muži
Vilémovice-Ráječko B 3:0 (2:0), Sehnal, Zouhar J., vlastní, Kunštát B-Doubravice B 1:0 (0:0), Šmerda J., Lipůvka-Ostrov 6:1 (2:0), Macko 2, Raichl D., Bouda, Gritz, Pospíšil Jakub – Svoboda, V.Opatovice-Vranová 6:3 (1:3), Sedláček 3, Šmeral, Šponer, Pospíšil P. – nehl., ČK: Šamšula (Vran.), Knínice-Kotvrdovice 3:2 (1:0), Palán, Barva, Minařík – Milko, Ševčík, ČK: Minařík (Knín.), Olešnice B-Vysočany 3:4 (2:1), Kubíček M. 2, Pařízek – Hejč T. 2, Beneš, Slouka T., Skalice-Lažany 3:2 (2:1), Pokorný 2, Holý – Pavlů, Motyčka.
1. Vysočany 16 13 2 1 64:20 41
2. V. Opatovice 16 11 3 2 44:22 36
3. Vilémovice 16 9 2 5 31:20 29
4. Kunštát B 16 8 3 5 33:29 27
5. Vranová 16 7 4 5 39:37 25
6. Ostrov 16 6 5 5 22:36 23
7. Skalice 16 6 4 6 42:40 22
8. Ráječko B 16 6 4 6 37:40 22
9. Lipůvka 16 6 3 7 36:34 21
10 Lažany 16 7 0 9 31:37 21
11. Knínice 16 3 5 8 20:39 14
12. Kotvrdovice 16 3 3 10 24:36 12
13. Olešnice B 16 3 3 10 21:33 12
14. Doubravice B 16 3 1 12 21:42 10
IV. třída muži
Vilémovice B-Bořitov B 1:4 (0:2), Zouhar J. – Ostrý Z. 3, Ostrý M., Lažánky-Benešov nesehráno, Svitávka-Voděrady 4:2 (2:1), Randula, Zapletal L., Novák T., Chloupek J. – Bednář, Opluštil,Valchov-Adamov odloženo na 24. 4., Lomnice-Úsobrno 5:5 nehl., Kořenec B-Březová B 5:1 (3:1), Jelínek 2, Schőn, Zemánek, Svoboda – Švancara.
1. Bořitov B 16 13 1 2 59:22 40
2. Adamov 14 9 2 3 55:20 29
3. Úsobrno 15 7 4 4 46:37 25
4. Benešov 14 7 3 4 31:27 24
5. Cetkovice 14 7 2 5 41:29 23
6. Voděrady 15 7 2 6 29:29 23
7. Svitávka 15 7 2 6 34:38 23
8. Kořenec B 15 5 5 5 35:30 20
9. Březová B 15 5 3 7 48:32 18
10. Valchov 14 5 2 7 22:32 17
11. Vilémovice B 15 4 1 10 18:57 13
12. Lažánky 13 3 1 9 20:50 10
13. Lomnice 15 1 2 12 24:59 5
OP Dorost, sk. A
Vavřinec-Ostrov 5:1 (1:1), Březina 2, Fabiánek Jan, Nečas, Michlíček – Flek, Jedovnice-Adamov 1:3 (1:2), Fajfr – Flachs 2, Pačovský, Sloup-Kotvrdovice 6:1 (3:0), Kugler 2, Sotulář 2, Žák, Svoboda – Kučera, ČK: Hasoň – Korčák, Lipovec-Blansko B odloženo 5. 6., Olomučany-Ráječko 1:5 (0:4), Urbánek – Divácký 2, Beran, Žůrek, Kolář.
1. Adamov 11 10 1 0 57:15 31
2. Blansko B 10 9 1 0 59:7 28
3. Jedovnice 11 7 0 4 55:20 21
4. Ráječko 11 6 1 4 25:16 19
5. Sloup 11 6 0 5 34:31 18
6. Lipovec 10 6 0 4 31:30 18
7. Vavřinec 11 5 1 5 21:26 16
8. Ostrov 11 1 1 9 11:54 4
9. Olomučany 11 1 0 10 11:61 3
10. Kotvrdovice 11 0 1 10 6:50 1
OP Dorost, sk. B
V. Opatovice-Doubravice 2:1 (1:1), Stárek, Vašíček – Hubený, Černá Hora-Voděrady 2:1 (0:1), Koupý, Peša – Opletal, Svitávka-Skalice 6:1 (3:0), Přikryl 3, Kamenický P. 2, Chloupek L. – Stejskal, Olešnice-Lysice 0:4 (0:2), Janeček P., Hájek, Máslo M., Bělehrádek S., ČK: Kotlán M. (O),Vísky-Kořenec 1:4 (0:2), Ziman – Kejík 2, Mucha, Schulze.
1. Lysice 12 11 0 1 39:5 33
2. Olešnice 12 9 2 1 22:13 29
3. Svitávka 12 6 3 3 26:12 21
4. Č.Hora 11 7 0 4 23:9 21
5. Lipůvka 11 6 0 5 27:21 18
6. Kořenec 12 5 1 6 25:37 16
7. V.Opatovice 12 2 5 5 20:22 11
8. Vísky 12 3 1 8 23:37 10
9. Doubravice 12 3 1 8 17:34 10
10. Skalice 12 3 1 8 15:33 10
11. Voděrady 12 2 2 8 14:28 8
OP Žáci, sk. A
Lipůvka-Ráječko 1:7 (0:2), Hašek – Kolář 3, Staněk 2, Mikulášek, Hájek, Blansko B-Lipovec 5:0 (2:0), Šíbl, Blažek O., Souček, Bláha, Manda, Černá Hora-Vavřinec 1:0 (0:0), Pokorný, Rájec-Jestřebí-Adamov 0:2 (0:1), Schimmerle, Kejík, Jedovnice-Rudice 4:2 (2:0), Ondráček 2, Navrátil, Kapl – Krejčí, Vymazal, Kotvrdovice-Šošůvka 4:1 (3:0), Keprt D., Keprt R., Bílek, Šenk – Šindelka.
1. Lipovec 13 12 0 1 67:10 36
2. Blansko B 13 11 0 2 102:28 33
3. Adamov 13 10 1 2 54:13 31
4. Kotvrdovice 13 8 2 3 47:21 26
5. Rájec 13 8 1 4 58:17 25
6. Ráječko 13 6 1 6 34:21 19
7. Šošůvka 13 6 1 6 36:35 19
8. Rudice 13 5 2 6 40:50 17
9. Lipůvka 13 3 0 10 22:69 9
10. Č.Hora 13 3 0 10 8:65 9
11. Jedovnice 13 2 0 11 13:100 6
12. Vavřinec 13 0 0 13 7:59 0
OP Žáci, sk. B
Doubravice-Benešov 0:11 (0:6), Pavlů 4, Laštůvka 2, Ševčík 2, Vondál 2, Hampl, V.Opatovice-Boskovice B 0:9 (0:5), Švindl 3, Ščudla 2, Živný 2, Minx, Žouželka, Drnovice-Voděrady 1:1 (0:1), Dvořáček – nehl., Svitávka-Cetkovice 2:4 (1:2), Randula, Hanák – nehl., Knínice-Lysice 0:4 (0:2), Horák R. 2, Fišer, Kratochvíl, Olešnice-Vísky 3:3 (0:2), Veinar M., Řihák, Danzinger R. – Hladil O. 2, Tománek.
1. Boskovice B 13 13 0 0 91:9 39
2. Lysice 13 10 1 2 66:17 31
3. Cetkovice 13 10 0 3 59:28 30
4. Voděrady 13 8 2 3 58:22 26
5. Vísky 13 7 1 5 51:25 22
6. Svitávka 13 7 0 6 50:32 21
7. V.Opatovice 13 7 0 6 52:41 21
8. Drnovice 13 5 1 7 45:25 16
9. Benešov 13 4 0 9 24:46 12
10. Olešnice 13 2 1 10 21:64 7
11. Knínice 13 1 0 12 9:57 3
12. Doubravice 13 1 0 12 3:163 3
OP Přípravka, sk. A
Blansko-Rájec-Jestřebí 8:0 (5:0), Šmerda D. 4, Gansukh 2, Prudil, Přikryl, Boskovice A-Knínice 4:0 (1:0), Tichý, Vorlický J., Hlaváček R., Hlaváček J., Boskovice B-Černá Hora 3:3 (0:1), Stejskal D. 2, Procházka – Řehoř 2, Fojt, Vavřinec-Kunštát 5:2 (3:2), Kadlec M. 4, Moravec O. – Dočekal D., Holík T.
1. Blansko 1 1 0 0 8:0 3
2. Boskovice A 1 1 0 0 4:0 3
3. Vavřinec 1 1 0 0 5:2 3
4. Boskovice B 1 0 1 0 3:3 1
5. Č.Hora 1 0 1 0 3:3 1
6. Kunštát 1 0 0 1 2:5 0
7. Knínice 1 0 0 1 0:4 0
8. Rájec-Jestřebí 1 0 0 1 0:8 0
OP Přípravka, sk. B
Lipovec-Kotvrdovice 8:0 (3:0), Formánek 2, Štěpaník 2, Matuška J. 2, Kosek, Kučera, Boskovice C-Rudice 4:3 (3:2), David J. 3, Žáček – Matuška F. 2, Magda M.,Vysočany-Jedovnice 5:1 (2:0), Žáček 3, Kolomazníček 2 – nehl., Olomučany-Blansko B 0:16 (0:8), Doležel 4, Němec 3, Műller 3, Rek 2, Souček 2, Bouda, Boček.
1. Blansko B 1 1 0 0 16:0 3
2. Lipovec 1 1 0 0 8:0 3
3. Vysočany 1 1 0 0 5:1 3
4. Boskovice C 1 1 0 0 4:3 3
5. Rudice 1 0 0 1 3:4 0
6. Jedovnice 1 0 0 1 1:5 0
7. Kotvrdovice 1 0 0 1 0:8 0
8. Olomučany 1 0 0 1 0:16 0
OP Přípravka, sk. C
Lipůvka-Ráječko 2:2 (1:1), Hloušek, Bureš Jan – Pukl, Kana, Boskovice D-Svitávka 2:23 (1:11), nehl., Boskovice E-Drnovice 5:1 (3:0), Vorlický L. 2, Rottenberg, Papoušek, Učeň – Dostál, Letovice-Olešnice 4:0 (4:0), Řezník P. 2, Pokorný 2.
1. Svitávka 1 1 0 0 23:2 3
2. Boskovice E 1 1 0 0 5:1 3
3. Letovice 1 1 0 0 4:0 3
4. Lipůvka 1 0 1 0 2:2 1
5. Ráječko 1 0 1 0 2:2 1
6. Drnovice 1 0 0 1 1:5 0
7. Olešnice 1 0 0 1 0:4 0
8. Boskovice D 1 0 0 1 2:23 0

Autor: Jan Charvát

12.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Žáci 1.B ze ZŠ Jedovnice s paní učitelkou Helenou Smejkalovou a asistentkou Sylvií Hudcovou.

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme školáky ze ZŠ Jedovnice

Řidička dostala smyk a převrátila auto na střechu.
3

Žena bourala kvůli mokré vozovce. Auta převrátila na střechu

Výbuch v kasárnách: Zraněný voják je po operaci, kanceláře opět fungují

Brno, Vyškov /FOTOGALERIE/ – Noc na oční klinice brněnské fakultní nemocnice strávil voják, kterého v úterý ráno zranil výbuch ve sklepě administrativní budovy Jugo ve Velitelství výcviku - Vojenské akademii ve Vyškově. Podstoupil tam operaci oka. „Byla úspěšná, lékaři mu oko zachránili,“ informoval mluvčí ministerstva obrany Jan Pejšek.

Tabla prvňáčků: Ve středu představíme žáky Základní školy Jedovnice

Jižní Morava – Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka – pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic. Seriál s fotkami prvňáčků najdete ve středečním tištěném vydání Deníku Rovnost.

Šest nejčastějších chyb při výběru toalety

Ačkoliv na toaletě strávíme dle průzkumů přibližně tři měsíce života, nevěnujeme jejímu výběru příliš pozornosti. Přitom se dá udělat mnoho chyb, kterých později litujeme. Přečtěte si 6 nejčastějších prohřešků, kterých se při výběru WC dopouštíme.

Nové obchody v blanenském Poříčí otevřou nejdřív v roce 2019

Blanensko, Vyškovsko – Nové nákupní centrum v blanenské lokalitě Poříčí otevře nejdříve na jaře roku 2019. Stavbu za dvě stě milionů korun zdržel rok trvající schvalovací proces, který souvisí s rozšířením protipovodňových opatření na břehu řeky Svitavy. Ta přímo sousedí s pozemkem, na kterém se má stavět.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení